Sea of Thieves

8.2 /10
1573 Görüntülenme

Oyunu Puanla:

Açık Denizlerde Nefes Kesen Macera: 'Sea of Thieves'

            Bağlanmak istediğiniz bir korsan oyunundan beklentileriniz tam olarak nelerdir? Birbirinden egzotik adalar mı veya saklı hazinelere mi meraklısınız? Savaşlar, Bilmeceler veya hiç bitmeyen şantajlar… Tam anlamıyla gerçekçi bir korsan deneyimi.

Sea of Thieves Oyun Kapağı

 

 Nasıl isterseniz: Tek başına veya multiplayer macera

            Sea of Thieves, gerçekçi bir korsan yaşamını yaşamak için ihtiyacınız olandan fazlasını sunan yeni bir multiplayer oyun türüdür. İsterseniz grubunuzu kurup maceraya katılabilirsiniz, isterseniz de tek başınıza bu maceraya yelken açıyor olabilirsiniz. Sea of Thieves oynarken diğer mürettebatlar ile mutlaka yolunuz kesişecek. Arkadaş veya düşman olan bu mürettebatlara nasıl karşılık vereceksiniz?

 

 Korsan efsanesi olabilmek için itibar çok şeydir.

            Sea of Thieves’in eşsiz dünyasına damganızı vurabilmek için sayısız yola sahipsiniz. Yolculuklar ve maceralardan geçtikçe itibarınız o kadar artacaktır ve yine bununla birlikte karşınıza çıkan fırsatlar da artacaktır.

 

 X Box ve Windows 10’da sizinle.

            Xbox One X için de geliştirildi. Sürekli gelişen bir oyun olarak, Sea of Thieves yeni özellikler, maceralar ve oynama yolları ile lansmandan sonra güncellenecektir.

 

 Keşiflerin Dünyası

            Uçsuz bucaksız gibi görünen adalara ve acemi denizcilerin batık gemileri ile serpiştirilmiş yeni bölgeleri ortaya çıkarmak için yeni ufuklara doğru yola çıkın ve inceleme yapabilmek için açık bir okyanusa doğru yönelin. Seçtiğiniz dünyayı keşfedin ya da dramatik yolculuklara sürüklenin.

 

 Takım Çalışması: Korsanların İşbirliği

            Sea of Thieves, sizi ev sizin gibi diğer korsan meraklılarını heyecanlı, eğlenceli ve öngörülemeyen bir dünyada bir araya getirerek, izlemeye ve paylaşmaya yönlendirmektedir. Arkadaşlarınızla birlikte seyahat ediyor olsanız da, küçük bir gemide okyanusun soğuk sularını test edebilirsiniz. Müthiş ve zengin bir topluluktan bir mürettebat bulmak için çok çalışmalısınız, gördüğünüz her yelkenin gerçek oyunculardan başka bir mürettebat olduğunu unutmayın.

Sea of Thieves Oyun İçi

Yapımcı:

Hazelight Studios

Yayıncı:

Hazelight Studios

Yayınlanma Tarihi:

23.03.2018

Kategoriler:

Macera Aksiyon

Çok yakında