Ride 2

9.2 /10
697 Görüntülenme

Oyunu Puanla:

Ride 2 Oyun İnceleme Makalesi

Ride 2, ilk oyunun üstüne harika grafik eklemeleri, son model motosikletler ve yeni pistler ekleyerek biz iki teker tutkunlarını monitör karşısına dikti. Dışarıda gördüğünüz ve bir gün sahip olma hayalini kurduğunuz, caddelerde hava atacağınız, ortamlarda sizi havalı yapacak o canavarları, bu oyunda elimiz altında deneyimleme şansını elde ediyoruz, fakat oyun bilgisayarı ihtiyacı doğabilir. Oyunda kariyer, hızlı yarış, şampiyona, takım yarışları ve online seçeneği mevcut. İstediğinize girip keyfinizce istediğiniz gibi gazlayabilir ve teker yapabilirsiniz.

Tüm motosikletler lisanslı ve tüm pistler de aynı şekilde orijinaline sadık kalarak çizilmiş. Oyunda supersport, naked, caferacer ve spormoto tipinde motosikletler, eski ve yeni jenerasyon hallerinde ve performans artırma ve görsellik üzerine birçok modifiye seçeneği ile sunuluyor. Ayrıca, motosikletin yanında kendi yarışçımızın da ekipmanlarını keyfimizce değiştirebiliyoruz. Oyun modları olarak ise drag, zaman kısıtlı yarış, tur yarışları ve single yarış mevcut. Oyunun grafikleri de her seviye bilgisayar için gerekli ölçüde ayarlanabilir. Yüksek kalite ve akıcılıkta oyun bilgisayarı ihtiyacı doğurmadan oyunu indirmeden ve oyunu yüklemeden GameHub üzerinden oynayabileceğinizi de unutmayın!

Ride 2 Oyun Kapağı

 

Ride 2 Oyun Hileleri

- Oyunda yarış başlamadan Race Options kısmında sürücü desteklerini kaldırırsanız ekstra kredi kazanırsınız.

- Üst klasmandaki bazı motosiklet modellerinde (Honda CBR1000RR) yarış motosikletine çevirme seçeneği var. Yaptığınızda altınızda bir MotoGP motosikleti sürüyor olacaksınız.

Ride 2 Oyun İçi

 

 

 

 

Yapımcı:

Milestone S.r.l.

Yayıncı:

Milestone S.r.l.

Yayınlanma Tarihi:

07.11.2016

Kategoriler:

Yarış

Çok yakında