PULSAR: Lost Colony

10.0 /10
339 Görüntülenme

Oyunu Puanla:

PULSAR: Lost Colony Oyun İnceleme Makalesi

PULSAR: Lost Colony 15 Eylül 2015 tarihinde çıkmış bir uzay simülasyon oyunudur. Her ne kadar grafiksel olarak gerçekten uzak olsa da bize sunduğu atmosfer gerçekten oynanmaya değer kılıyor, üstelik GameHub ile oyun bilgisayarı gereksinimi de yok. Oyun başında karşımıza seçebileceğimiz gemi seçenekleri çıkıyor ve bunlardan birini seçip maceraya başlıyoruz. Uzayın farklı yerlerinde farklı koloniler mevcut yapacağınız görevler sizin ilişkilerinizi belirliyor ve ona göre dost ya da düşman oluyorsunuz. Oyunun “Multiplayer modu”nda beş kişilik bir mürettebata sahip oluyorsunuz ve oyunda herkesin kendine ait yapması gereken görevler var. Bu görevler Captain, Pilot, Engineer, Weapon Specialist, Scientist olarak beşe ayrılıyor.

PULSAR: Lost Colony Oyun Karakteri

 

Maceraya başladıktan sonra bazı gemilerin içinden ya da başka gezegende bulunan insanlardan görevler alabiliyorsunuz ve haritada rotanızı belirleyip yola çıkabiliyorsunuz. Bazen oyunda yolculuk ederken de sizden yardım istenebiliyor ve size bunun için ödeme yapıyorlar. Görevlerden elde ettiğiniz paralar ile geminizi geliştirip daha iyi hale getirebiliyorsunuz. Oyunun belirli bir hikâye modu olmadığı için ana amaç uzun süre hayatta kalmak ve eğlenmek oluyor. Oyunları indirmek ve oyunları yüklemek derdi olmadan oyun bilgisayarı ihtiyacı yaşamadan bulut oyun platformu GameHub üzerinden oynayabilirsiniz.

 

PULSAR: Lost Colony Oyun İçi

 

PULSAR: Lost Colony Oyun Hileleri:

-Aranızı iyi tuttuğunuz koloniler ile yaptığınız alışveriş daha ucuz olur.

-Savaşırken arkadaşınız ile olan iletişiminiz savaşmanızı daha kolay bir hale getirir.

-Her ne kadar savaşıyor olsanız da geminin durumunu asla göz ardı etmeyin çünkü aşırı ısınmada geminin gücü devre dışı kalır.

-Haritanın sarı bölgelerinden geçmemek için çaba gösterin bu bölge zararlı bir gaz maddesiyle sarılı olduğu için geminiz hızlı bir şekilde zarar görmeye başlar.

-Gemiler arasında aşırı büyük gemi almamak işinizi biraz daha kolaylaştırır çünkü aradığınız bir şeyi bulmak daha kolaydır.

PULSAR: Lost Colony Oyun İçi - 2

Yapımcı:

Leafy Games

Yayıncı:

Leafy Games

Yayınlanma Tarihi:

15.09.2015

Kategoriler:

Uzay

Çok yakında