Darwin Project

9.5 /10
291 Görüntülenme

Oyunu Puanla:

Darwin Project Oyun İnceleme Makalesi

Yakın zamanda çıkmış olan Darwin Project bir Battle Royale oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve oyun bilgisayarı ihtiyacı olabilir. Oyunda solo ve duo modları bulunmakta. Oyunda toplamda on kişi ile maçlar gerçekleşiyor. Başta bir yay ve balta ile haritada rastgele bir yere spawn oluyoruz ve etraftan geliştirmeler için loot yapıyoruz. Craft sistemi ise topladığınız deri, odun, electronic ile gerçekleşiyor. Odun ve deri ile silahınızı ya da zırhınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. “Electronic” adı verdiğimiz eşya ise skill elde etmek için kullanılıyor. Harita yedi farklı bölgeden oluşmaktadır. Kış temasına sahip haritamızda sürekli üşüme problemi yaşıyoruz bu yüzden ara ara ateş yakmamız gerekiyor. Bunu da topladığımız odunlar ile gerçekleştiriyoruz. Eğer oyunda sürekli ateş yakmak istemiyorsanız üstünüzü upgrade edip daha uzun süre soğuğa karşı dayanabiliyorsunuz.

Belirli bir süre sonra haritada rastgele bölgeler imha ediliyor ve hayatta kalan oyuncular yavaş yavaş karşılaşmak zorunda kalıyorlar. Her craft yapışınızda bir iz bırakıyorsunuz oyuncular buna denk gelip kontrol ederse belirli bir süre boyunca craft yapan kişinin nerede olduğunu görmeye başlıyor. Diğer oyuncuların yerini öğrenebileceğiniz belirli yerlerde evler içinde bir mini map bulunmakta, bu sayede oyuncuların haritada yerini görüp onlara karşı avantajlı pozisyonlar elde edebiliyorsunuz. Bunun dışında oyunda yapmanız gereken tek şey ise hayatta kalıp birinci olmak oluyor. Eğer oyun bilgisayarına ihtiyaç duymadan oyun indirmek ve oyun yüklemek ile uğraşmadan oynamak istiyorsanız GameHub üzerinden oynayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

Darwin Project Oyun İçi

 

Darwin Project Oyun Hileleri:

-Evler içinde bulunan mini map sayesinde oyuncuların yerini görebilir onlara karşı avantajlı pozisyonlar elde edebilirsiniz.

-Yapacağınız craftlar sayesinde daha dayanıklı ve güçlü olabilirsiniz.

-Karşı oyuncuların craft izlerini sürüp nereye gittiğini öğrenebilirsiniz.

-Yakın mesafe savaşta her zaman balta kullanmak size avantaj sağlar.

-Ağaçların altında alacağınız pozisyon sırasında rakip oyuncu sizi göremez ve o sizi fark edemeden haklayabilirsiniz.

Darwin Project Oyun İçi - 2

Yapımcı:

Scavengers Studio

Yayıncı:

Scavengers Studio

Yayınlanma Tarihi:

09.03.2018

Kategoriler:

Savaş

Çok yakında