Önemli Hatırlatmalar

  • Sadece, Windows İşletim Sistemi'ne sahip bilgisayarlarda oynanabilmektedir.
  • Pubg veya Fortnite oyunlarını oynamak için; Pubg için Steam hesabına sahip olup oyunu Steam üzerinden satın almış olmanız gerekmektedir. Fortnite için de Epic Games üyeliğinizin olması gerekmektedir. Oyunlara daha önceden sahipseniz de direkt olarak tıklayıp oynayabilirsiniz.
  • Oyunu oynarken ekstra monitör/ekran kullanmadan, tek ekran üzerinden oynamanız tavsiye edilir.
  • İyi performans elde etmek için oyunu oynarken “Ethernet kablosu” kullanmanız tavsiye edilir.
  • İyi performans elde etmek için önerilen internet hızı 12 Megabit download’tır.
  • Oyunu oynayabilmek için gereken minimum internet hızı 8 Megabit download’tır.
  • Sunucuya (masaüstüne) girdikten sonra ekranın en üst-orta kısmında bulunan yukarı ok işaretine tıklayarak, Preferences-Connections'u sırasıyla takip edip Enable Relative Mouse yapmanız gerekmektedir.
  • Bu bölümünden tüm adımları incelemenizi ve son olarak mouse hassasiyeti için en uygun mouse ayarına getirmenizi tavsiye ederiz.
  • *İstanbul’dan bağlanan kullanıcılara iyi performans sağlar.

Nasıl Oynanır?

1

Siteye kaydolup "Şimdi Oyna" butonuna tıklayın.
2

Dilediğiniz paketlerden birini seçip ödemenizi yapın.
3

Ödemeniz onaylandıktan sonra sizi Sunucularım sayfasına yönlendirecektir. Sunucu Aç'a tıklayarak sunucunuzun açılmasını bekleyin.
4

Sunucunuz açıldıktan sonra Şimdi Oyna'ya basarak açılan ekranda Kullanıcı adı ve Şifrenizi giriniz. Oynamak için clientimizi kurmanız gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda oyun oynamak için gereken clientınız yoksa panel sizi clienti indirmeniz için talimatları sunacaktır.
5

İndirme ve yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, "Desktops" bölümünden sizin için açılmış makineye tıklayın.
6

Yaklaşık 30-60 saniye içinde bir bağlantı indirecektir. İndirilen bağlantı sizi sunucunuza bağlayacak olan bağlantıdır. Bağlantıya tıklayarak sunucuya girebilirsiniz.
7

Sunucuya (masaüstüne) girdikten sonra ekranın en üst-orta kısmında bulunan yukarı ok işaretine tıklayarak, Preferences-Connections'u sırasıyla takip edip Enable Relative Mouse yapmanız gerekmekte.
8

Oyun oynamak için yapmanız gerekenler bunlar. Mouse hassasiyetinin internet bağlantınızla da ilgisi olduğunu hatırlatır, sizin için en uygun mouse ayarına getirmenizi tavsiye ederiz.
İyi Oyunlar!

Nasıl Oynanır? - Video